Pradžia Paslaugos Susisiekite su mumis Mūsų įranga Miestų sąrašas Karjera Apie mus
Apie mus
Mūsų misija
Būti lyderiais savo srityje, sąžiningais, profesionaliais, patikimais.
Vertybės
Atidumas, lojalumas klientams, reiklumas sau, pagarba vienas kitam bei klientams, atviras bendravimas.
Atsakomybė
UAB “Degetas” prisiima socialinę atsakomybę, nes mes, kaip dori piliečiai, visose šalyse paisome vietos vertybių ir normų, gerbiame žmogaus teises, teisines ir socialines sistemas.
Patirtis
UAB ,,Degetas” - daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti įmonė. Mes džiaugiamės, kad mūsų atliktais darbais, bei jų kokybę klientai yra patenkinti
Darbuotojai
Kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai, kurie su malonumu atlieka savo darbą, yra svarbus UAB “Degetas” Mobilus Valymo Servisas sėkmės veiksnys.
Naujovės
Siekdami būti kuo naudingesni savo klientams ir tenkinti jų poreikius, kaip savo srities lyderiai naudojame pažangiausius bei naujausius Kärcher , Numatic kompanijų įrenginius, sugebame pasiūlyti klientui našias ir efektyvias paslaugas . Mūsų teikiamų darbų efektyvumas, naujovės nustebina ir įkvepia mūsų klientus.
Dėmesys
Mes skatiname partneryste grindžiamą atvirą dialogą su savo klientais. Mūsų paslaugos - idealūs sprendimai, kurie duoda realią naudą klientams. Mūsų klientų problemas valymo srityje galima išspręsti greitai ir lanksčiai.

Mūsų valymo paslaugų galerija

musugalerija9.png
musugalerija1.jpg
musugalerija8-compressed.jpg
musugalerija2.jpg
musugalerija3.jpg
musugalerija4.jpg
musugalerija5.jpg
musugalerija6.jpg
musugalerija7.jpg