Pradžia Paslaugos Susisiekite su mumis Mūsų įranga Miestų sąrašas Karjera Apie mus

Valymo paslaugos

Jonava  – devintas pagal gyventojų skaičių Lietuvos miestas, esantis Kauno apskrityje, prie Neries, žemiau Šventosios žiočių, 30 km į šiaurės rytus nuo Kauno. Jonavos rajono centras. Didžiausia miesto įmonė yra chemijos bendrovė AB „ Achemos grupės “ įmonė Achema “, esanti pačiame rytiniame miesto pakraštyje, netoli Neries ir Šventosios upių santakos, gaminanti trąšas, taip pat  A grupė “ – audimo fabrikas, AB „ Jonavos grūdai “, AB „ Jonavos agroservisas “  ir kitos įmonės. Mes, MOBILUS VALYMO SERVISAS, siūlome aukščiausios kokybės valymo paslaugas, valymo produktus namų ūkio, statybos, gamybos, prekybos ir pramonės sektoriams už ypač gerą kainą kiekviename Lietuvos mieste. Užtikriname konkurencingumą kokybės ir kainos atžvilgiu, nes greitai reaguojame į poreikius ir esame lankstūs.

Apie mus
Mūsų vizija
Būti lyderiais savo srityje, sąžiningais, profesionaliais, patikimais.
Vertybės
Atidumas, lojalumas klientams, reiklumas sau, pagarba vienas kitam bei klientams, atviras bendravimas.
Atsakomybė
UAB "Degetas" prisiima socialinę atsakomybę, nes mes, kaip dori piliečiai, visose šalyse paisome vietos vertybių ir normų, gerbiame žmogaus teises, teisines ir socialines sistemas.
Patirtis
UAB "Degetas" - daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti įmonė. Mes džiaugiamės, kad mūsų atliktais darbais, bei jų kokybę klientai yra patenkinti
Profesionalios valymo paslaugos jūsų mieste