Pradžia Paslaugos Susisiekite su mumis Mūsų įranga Miestų sąrašas Karjera Apie mus

Valymas

MOBILAUS VALYMO SERVISO aptarnavimo ( visos valymo paslaugos ) galimybės ir pajėgumai :             

Industrija - Lengvoji  ir Sunkioji pramonė, LEZ ( Laisvos ekonominės zonos ) teritorijoje esantys objektai. Bankai, Kredito unijos, Verslo centrai, Ofisai, Pramogų arenos, Prekybos ir laisvalaikio centrai, Logistikos sandėliai, Prekybinės bazės,  Degalinės, Statybų bendrovės bei kitos Lietuvoje įmonės,  Didieji prekybos centrai - parduotuvės, Įrankių centrai - parduotuvės, Automobilių aptarnavimo servisai - prekybos salonai, Viešbučiai, Restoranai - kavinės, Sanatorijos, Savivaldybės ir Seniūnijos, Muziejai, Mokyklos, Universitetai, Darželiai, Slaugos namai,  Ligoninės, Poliklinikos, Plastikos chirurgijos klinikos, Grožio ir chirurgijos klinikos, Odontologijos klinikos,  Grožio salonai, Naktiniai klubai, Sporto klubai,  Sveikatingumo ir laisvalaikio kompleksai ( baseinai, pirtys ),  Bažnyčios, Oro uostai, Autobusų ir geležinkelio stotys, Gyvenamieji daugiabučiai namai, kotedžai - nuosavi namai bei kiti objektai.

MOBILUS VALYMO SERVISAS aptarnauja Lengvosios ir Sunkiosios pramonės objektus. Atliekame visas valymo paslaugas pramoniniuose objektuose : gamyboje, cechuose , sandėliuose, ( ŠVOK ) šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų agregatų bei jų patalpų valymą, liftų bei jų šachtų valymas, langų, stiklinių pertvarų, baldų, dulkių valymas nuo visų paviršių, sijų, vamzdžių, lentynų, šviestuvų bei kitos įrangos valymas.

Darbuotojo sauga. Darbai aukštyje - pavojinga veiklos sritis.

IŠ ISTORIJOS: Lietuvoje alpinizmo pradininkai - senieji bitininkai. Jie virvėmis kopdavo į aukštus medžius ir kopinėdavo iš drevių medų. Įranga buvo vadinama geiniu - ją sudarė virvės su kilpomis, kablys su skridiniu ir sėdynė. Viską gamindavo patys iš turimų žaliavų; virves vydavo iš kanapių, kablį - iš beržo gumbo.

Kritimas iš aukštumos kelia riziką sunkiai susižaloti ar patirti mirtiną traumą. Pagrindinis tokių darbų organizavimo principas – parinkti saugiausią paaukštinimo priemonę ir optimalią apsaugą. Šiais laikais jau yra daug priemonių save apsaugoti. Moderni, puikaus dizaino įranga žavi, kelia norą ją naudoti, todėl, regis, tikrai galime aukštyje saugiai dirbti, tačiau turėti priemonių ir jas tinkamai panaudoti nėra vienas ir tas pats. Būtina sąlyga – mokėti tą priemonę tinkamai naudoti, suprasti, kaip taikomi apsaugos nuo kritimo iš aukščio parinkimo būdai. Pagal teisinį reglamentavimą, šie darbai priskiriami pavojingų darbų kategorijai - galioja reikalavimai, kad darbuotojai būtų mokomi. Reikia mokytis ir atestuotis dirbti aukštalipiu, tai yra, gauti pirminių žinių apie saugos priemones ir įgyti įgūdžių, kaip jomis naudotis.

Atlikdami visas valymo paslaugas taip pat ir aukštyje, Mobilus valymo servisas naudoja saugią, mobilią ir techniškai tvarkingą įrangą darbams atlikti. Mūsų darbuotojai yra kvalifikuoti turintys pažymėjimus. Naudojame sertifikuotas apsaugos priemones.